21 august, 2017

Kohvikutepäev Peetris 27.08.2017

27.augustil on Peetris taaskord kohvikutepäev.
Üle kahe aasta avab oma kohviku taas ka Annely kokkamised.
Kohvikus saab kindlasti uusi ja huvitavaid maitseid ning head ja meelepärast, mida muidu vaid koduseinte vahel naudime. Soolast ja magusat, kindlasti üllatuslikke ja ootamatuid ampse. 
Ilma vastu oleme kaitstud, olgu see siis milline tahes. 

 • Kõikide ostjate vahel läheb loosi üks hõrgutavalt mahlane ja mõnus 1,5 kg tort Annely kokkamiste köögist. Täpsemalt õhulise vaniljemaitselise hapukoorekreemiga Brownie. Õnneliku võitja avalikustame 28.08 facebooki lehel (võitjaga võetakse ka ühendust).
 • Terve päeva on lapsi rõõmustamas Scarbel näomaalingud ning Glitter Tattoo. Menüüst pakuvad väiksematele rõõmu kindlasti küpsisetort, pulgakoogid ja muffinid.
 • Kell 13:00 ja 14:00 astub külaliste ette Järveküla Kooli kehalise kasvatuse õpetaja Viivika akustilisel kitarril. Kavas on nii eesti-, kui inglisekeelseid lood ja laulud igale maitsele.
  Menüüst leiab muuhulgas järgnevad hõrgutised nagu kookose-laimikook, mango-passionikook, šokolaadine cassismousse, valge šokolaadiga red welvet tassikoogid ja profitoolid.
 • Pakume igast aastaajast midagi hõrgutavat:
  KEVAD:
  - Krõbedal põhjal rabarberi marmelaadiga koogikesed
  - "Rannahooajaks kortsud siledaks" ehk daimi-šokolaadi toorjuustukook
  SUVI:
  - Marjane beseerull
  - Rummikorvikesed marjadega
  - Erinevad kodused koorejäätised
  SÜGIS:
  - Seenepirukad
  - Õunaroosid
  TALV
  - Piparkoogid ja piparkoogitainas
  - Jõuluburger
  - Vastlakuklid
Ilusa ilma korral saab tagahoov müügiplatsiks, kus leiab mõne euroga mänguasju, riideid poistele alates 3a., DVDsid, mänge jne. 
TULGE MEILE KÜLLA :) 

Esmakordsetele külastajatele ka kaart kohalejõudmiseks. 
(Kaarti võimalik ise suurendada-vähendada-liigutada endale sobiva marsruudi jaoks. Märgitud punktidele vajutades, saab täpsustavat infot.)


Kõiki Peetris sel aastal osalevad kohvikud on leitavad: Peetri kodulehel ja facebooki üritusel Peetri kohvikutepäev 2017. Anna enda osalemisest või huvist teada ka Annely kokkamiste kohviku ürituse lehel facebookis: Kohvik Annely kokkamised

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar